Srpen 2011

Natalie Portman

29. srpna 2011 v 16:49 | Gigi |  Facts
Mila s Natalii Portman se seznámila při natáčení filmu "Černá labut'".Po tu dobu se hodně spřátelily a staly se velmi dobrými kamarádkami.Mají toho hodně společného.Obě pochází z Izraelu a jsou skvělé herečky.Na fotkách můžete vidět Milu a Natalii spolu.Moc se mi ty fotky líbí a vypadají obě opravdu skvělé!Snad zase nějakou společnou nabídku dostanou.
Tento článek je přednastavený!

Kdo tvrdí,že nemůže zhubnout,lže sám sobě!

29. srpna 2011 v 8:00 | Gigi |  Interviews
Herečka Mila Kunis (28) se divákům do paměti nepochybně vryla jako drzá baletka ve filmu Černá labuť. Kvůli roli musela i přesto, že byla hodně štíhlá už předtím, zhubnout. A teď tvrdí, že kdo říká, že mu shodit kila nejde, málo se snaží. Protože kdo opravdu chce, dokáže to.

Mila Kunis, která pochází z města Chernivtsi na Ukrajině, kvůli filmu zhubla devět kilogramů. Britskému magazínu Glamour se svěřila, že nejprve nevěřila, že to dokáže.
"Nemyslím si, že bych si někdy plně uvědomovala, čeho je schopné lidské tělo. Byla jsem neuvěřitelně, ale v tom dobrém slova smyslu, naivní. Věřím v tvrdou práci, vlastní pohon a sebeúctu. Jsem velký jedlík, miluji jídlo. Ale když lidé tvrdí, že nemůžou zhubnout, ne ne a ne, lžou! Tělo dokáže cokoli, stačí chtít," řekla nekompromisně herečka.

Krásná si nepřipadá

Mila teď slaví jeden úspěch za druhým. Kromě rolí se na ni ze všech stran valí i komplimenty, co se týče její nevšední krásy. Vyhrála například Svatý grál přitažlivosti v rámci Spike TV's Guy's Choice. Herečka ale takový humbuk nechápe. "Je to šílené. Myslím, že je to hysterie a že to všechny mé kamarády pobavilo. Jestli mě někdo považuje za atraktivní, díky Bohu, je to fantastické!" svěřila se.
A jak to dělá, že vypadá stále svěže, a ne unaveně? "Pohybuji se v průmyslu založeném na odmítnutí, negativitě a pádech. Lidé jsou odmítáni každý den, čistě na subjektivním názoru, zda jsou dobrá herečka, špatná herečka, hezká, ošklivá, tlustá, hubená. Musíte se na věci dívat pozitivně. Jinak jste na velmi tmavém místě," varovala Kunis.

Sexy dračici Milu Kunis sbalil námořník

28. srpna 2011 v 12:28 | Gigi |  News
Mila Kunis (27) potvrdila rande s námořníkem americké armády Scottem Moorem sloužícím v Afghánistánu. Jako správný tvrďák se nebál a zveřejnil na youtube video, v kterém ji zve na námořnický ples. Tímto gestem si vysloužila Kunis obdiv.

"Ahoj Milo, jsem seržant Moore, ale můžeš mi říkat Scott. Chtěl by sem využít tuto chvíli a pozvat tě na námořnický ples, který se uskuteční 18. listopadu v Greenville, v Severní Karolíně. Popřemýšlej a ozvi se. Měj se," namluvil Scott do videa.
Kunis se o pozvánce na ples dozvěděla prostřednictvím televize Fox, v které ji její herecký kolega s komedie Jde jen o sex (2011) Justin Timberlake vyzval, aby nabídku přijala.
"Už jsi to viděla? Slyšela si o tom? Musíš to udělat pro svou zem," vtipkoval třicetiletý zpěvák. Hvězda filmu Kopačky (2008) a Černá labuť (2010) se mimo kameru poradila se svým agentem a po pár minutách odpověděla. "Půjdu. Udělám to pro něj."
Zdroj: blek.cz
PŘEDNASTAVENO

Koho miluje krásná Mila Kunis?

24. srpna 2011 v 8:53 | Gigi |  News
Herečka Mila Kunis (27) miluje vtipné muže. Kdo umí rozesmát má šanci i u ukrajinské krásky. Humor je na prvním místě v žebříčku jejích hodnot při výběru partnera. Nejvíce pak zbožňuje satiru, sarkasmus a sebekritiku. Toto splňuje i její herecký kolega Justin Timberlake (30).

Herečka sice popřela, že mezi ní a Justinem je víc než pouhé přátelství, ale jak se zdá, není tomu tak. Po romantické večeři v Londýně a několika krásných chvílích na hotelu mají i společné zájmy. "Justin je neskutečně zábavný. Na place jsme se stále smáli. Ale není pravda, že bychom spolu chodili," vyjádřila se Mila o Justinovi.
Kunis se koncem minulého roku rozešla po osmi letech s Macaulayem Culkinem, známým především z rodinných komedií Sám doma 1,2,. Kunis se proslavila sitcomem Ty sedmdesáté léta, nebo filmy Výchovný tábor a Kopačky. Svět ale ohromila až ve filmu Černá labuť z roku 2010.

FWB Tops Box Office

24. srpna 2011 v 8:47 | Gigi |  News
Nedávno se objevil žebříček TOP Box Office a film Kamarád taky rád získal první místo.Výdělek filmu za první víkend byl 2,4 miliónu dolarů.Chtěla bych hodně pogratulovat Mile,Justinovi a všem,kdo ve filmu hrál a pokud' jste ještě film neviděli,tak doporučuju ho zhlédnout.
TOP 10
1. Kamarád taky rád - 2,485 milionu dolarů (Sony Pictures)
2. Red Dog - 2,234 milionu dolar (roadshow)
3. Kovbojové vs. Vetřelci - 2,037 milionu dolarů (Paramount)
4. Úsvit planety opic - 1,665 milionů dolarů (Fox)
5. Zelená lucerna - 1,236 milionu amerických dolarů (Warner Bros)
6. Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 - 756,945 dolarů (Warner Bros)
7. Barbar Conan - 619,470 dolar (roadshow)
8. Jana Eyrová - 583,785 dolar (Universal)
9. Živý koncert radost 3D film - 541,730 dolary (Fox)
10. Kapitán Amerika: První Avenger - 324,728 dolarů (Paramount)

Kamarád taky rád

23. srpna 2011 v 10:11 | Gigi
Kamarád taky rad
Dylan a Jamie rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.
Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex "bez jakýchkoliv emocí", dokáží se vyhnout všem úskalím?
žánr: Komedie,Romantický
režie: Will Gluck
hrají: Mila Kunis,Justin Timberlake,Emma Stone a Patricia Clarkson

Jak na Milu Kunis?Vtipkujte a máte šanci!

10. srpna 2011 v 11:14 | Gigi |  Interviews
Objevil se skvělý článek,jak na Milu Kunis.V článku se také objeví informace ohledně vztahu mezi Milou a Justinem.Chci ještě za článěk poděkovat K. a stránce Magos.cz.

Podle sedmadvacetileté herečky je humor úžasná vlastnost. Odpověděla tak na otázku v rozhovoru s British Glamour, které vlastnosti ji přijdou atraktivní. Mila na sebe také prozradila, že se jí líbí, když si člověk dokáže dělat srandu sám ze sebe. Dále má ráda satiru a sarkasmus.

"Justin je nesmírně vtipný člověk. Hodně jsme se na scéně zasmáli." Herečka ovšem zdůraznila, že pověsti o jejich vztahu nejsou pravdivé.

Scéna na jevišti při živém vysílání MTV Movie Awards může ovšem dokazovat opak. Mila ale nepřestává popírat a říká, že to byl nápad televize. "Myslím, že to bylo vtipné a lidi to pobavilo. Nic víc v tom nebylo."

Každopádně podle médií má teď Mila dost napilno. Dávají ji dohromady s kýmkoliv se objeví na veřejnosti. "Tím, že jsem svobodná, nemůžu být sama v pokoji s mužem, aniž by mě s ním další den média nedala dohromady." uvedla. Dělo se tak údajně celých šest měsíců po premiéře filmu Černá labuť.

Herečka si ale na všechnu tu pozornost nestěžuje. Přišlo ji docela vtipné, když ji televizní stanice Spike TV vyhlásila nejvíc sexy ženou. "Je to šílené, vůbec mi to vlastně nevadí a jsem za to ráda. Pokud někomu připadám atraktivní, bůh jim žehnej. Myslím, že je to fantastické.. Přátelé se mi za to ale smějí."

Mila nemá žádné oficiální účty na stránkách!

8. srpna 2011 v 20:35 | Gigi |  News
Mila bohůžel nemá žádné oficiální účty na stránkach,jako jsou třeba MySpace,Twitter,Facebook apod.Herečka prohlásila,že není žádnou hvězdou,ale je jenom pracujicí herečkou.Osobně je mi to líto a chtěla bych,aby aspoň nějaký ten účet založila,protože bych jí hrozně ráda poznala.Sice taky nemám Facebook a ani žádný MySpace,ale pro fanoušky by to bylo hezké.


Můžete do 14.8 poslat grafiku,animace nebo přáníčka pro Milu k jejím narozeninám.

The Chatty Man Show

8. srpna 2011 v 9:14 | Gigi |  Videos

10 nejkrásnějších vzhledu týdne

6. srpna 2011 v 11:40 | Gigi |  News
Mila Kunis byla zařazena do žebříčku 10 nejkrásnějších vzhledu týdne a umístila se na skvělém 2. místě.Chci Mile hodně pogratulovat za její úspěch.Tento řebříček zveřejnil časopis Seventeen.Za řebříček chci poděkovat Lamii Le Morte :)
1. Nina Dobrev
2. Mila Kunis
3. Annasophia Robb
4. Malese Jow
5. Amber Stevens
6. Gillian Zinser
7. Jenna Ushkowitz
8. Bella Thorne
9. Shay Mitchell
10. Lady Gaga