Meg Griffinová: Je mezi Milou a Meg nějaká podoba?

5. srpna 2011 v 18:56 | Gigi |  News
Asi určitě znáte seriálovou postavičku Meg Griffinovou,kterou hraje Mila Kunis.Tak dneska si právě popovídáme o ní.Jestli se Vám líbí a jestli je podobná Mile apod.Tak jdeme do toho,ale nejspíš Vám aspoň trochu popíšu Meg.
Meg Griffinová je 17 letá studentka s kladnou karmou.Je dcerou Petera a Luis Griffinových.Ve škole je známa jako nejméně přitažlivá dívka,ale ani to jí nerozhodí.Spíš je inteligentní a kulturní.Tuto postavu vymyslel Seth McFarlane.
Můj názor: Meg se mi moc líbí a je jedna z mých nejoblíbenějších postav.Je taková spíš slušná a inteligentní.Něco prostě v ní je,co se mi moc líbí.
Podoba: Bohůžel neznáme Milu osobně,ale řekla bych,že trochu vzhledově jsou podobní.Akorat Mila nemá silnější postavu,ale spíš takovou štíhloučkou.Možna třeba nějaká podoba mezi Milou a Meg je.Třeba se nám někdy podaří poznat Milu víc.
 


Anketa

Máš rád/a Milu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Deborah* aff Deborah* aff | Web | 5. srpna 2011 v 20:23 | Reagovat

Panejo:D Griffinovi :D Ne,nic proti. Ten seriál miluju. A fakt obdivuju Meg proto,že Peter jí pořád dělá naschvály a vůbec co já vím. Že nezdrhne z domova:D No,podoba mezi nimi možná nějaká je .. Ale vážně to nedovedu posoudit:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama