Říjen 2011

Scarlett si oddechla: Zatkli hackera,který jí ukradl nahé fotky

29. října 2011 v 15:10 | Gigi |  News
Americká policie zadržela hackera, který se vloupal do e-mailových účtů desítek celebrit a vykrádal jim elektronickou poštu. Mezi jeho oběťmi byly i herečka Scarlett Johansson, které ukradl nahé fotky z mobilu, nebo herečka Mila Kunis a zpěvačka Christina Aguilera.Naštěstí osobní fotky Mily nikde nejsou zveřejněny.Podle informací fotky byly s Justinem Timberlakem.

Pětatřicetiletý Christopher Chaney začal vykrádat e-mailové účty loni na přelomu listopadu a prosince. Podle vyšetřovatelů se vždy vloupal do účtu a nastavil ho tak, že kopie každého přijatého e-mailu odešla do jeho schránky.

Chaney v uplynulých měsících nabídl na serverech zabývajících se celebritami ke zveřejnění některé fotografie, které z vykradených e-mailů získal. Na internetu se tak objevily například snímky Johansson nahoře bez a nějakou dobu kolovaly po společenských serverech, než byli jejich provozovatelé přinuceni je stáhnout.

Chaney byl obviněn z 26 případů nepovoleného přístupu do chráněného počítače a narušení soukromí. Státní zastupitelství zveřejnilo,že Chaneymu hrozí 121 let vězení.
Po tom incidentu Chaney prohlásil,že je to závislost a k tomu dodál i omluvu.Chaney řekl: "Vím, že asi šlo o nejhorší druh stalkingu, jaký kdo může zažít,ale omlouvám se".
Později se mladí lidé inspirovali fotkami Scarlett a začali se stejně fotit.Dokonce založili stránku scarlettjohanssoning.com,kde zveřejnili stejné fotografie.
Můj názor:Jsem ráda,že fotky Mily nikde nezveřejnili,ale zase je mi hrozně líto Scarlett,která je na tom nejhůř.Aspoň,že ho zatkli,ale zase 121 let je trochu moc.Nemyslím si,že krádež fotek je až moc velký čin,vždyt' ani za vraždu tolik nedávají.Snad si to rozmyslí,protože je to naprostá šílenost.

Sesame Street with Mila

23. října 2011 v 11:42 | Gigi |  Videos
Už se zase objevilo nové video z pořadu Sesame Street.Jak vidíte,Mila je tu rozkošná,jako vždy.Líbí se mi tady její vlasy a oblečení.

Mila je nominovaná na několik cen People's Choice Awards!

22. října 2011 v 7:27 | Gigi |  News
Mila je už zase nominovaná na cenu People's Choice Awards,jako oblíbená komediální herečka,oblíbená filmová herečka a samotný film Kamarád taky rád.My asi už dobře víme,kdo ty ceny vyhraje,ale Mila má nemalou konkurenci,tak hodně štěstí Mile přeju.Jinak Mila nemá skoro žádné novinky a ani mě to tady nebaví.Končit sice nebudu,ale zkusím to tady ještě vydržet.Blog má skoro 1 a půl i když jsem články psala články jenom 8 měsícu,tak to nechci jen tak nechat.Omlouvám se hlavně SB,protože tu nic nepřibývá a nemáte kam psát komentáře a ani já v obíhaní nejsem moc aktivní.

Mila vyhrála cenu Scream Awards!

18. října 2011 v 18:25 | Gigi |  News
Přináším skvělou zprávu!Mila vyhrála cenu Scream Awards.Bohůžel se zatim žádné fotky nejobjevily,ale budu se na něj těšit.Jinak se omlouvám za neaktivitu.Poslední dobou mě to tu nebaví,protože je právě málo novinek.Snad to přejde:)

Griffinovi Film a konec seriálu!

15. října 2011 v 11:05 | Gigi |  News
Mám pro Vás špatnou a dobrou zprávu.První dobrá zpráva je,že bude nový film Griffinovi a špatná zpráva je,že bude konec seriálu.Je mi to hrozně líto,protože Griffinovi mám hrozně ráda.Konec seriálu také hrozí Simpsonovím,protože si nepodělili peníze.Jsou na zabití!Aspoň že bude ten film.Těším se a co vy?


Mila byla napadena hackerem!

13. října 2011 v 20:19 | Gigi |  News

Bohůžel Mila byla napadená hackerem!Naštěstí se fotky nedostaly na internet,protože Mila se na tom nechtěla nějak proslavit jako některé celebrity.Podle informací fotky byli soukromé s Justinem Timberlakem.Pokud Vás to zajimá,tak Mila tam nebyla nahá,což mě těší.Mám fakt radost,že se fotky na internet nedostaly,protože jinak by ten blog už ani nefungoval.A hlavně nechápu ty celebrity,co to dělají schválně a pak to svádějí na hackery.Copak se před těmi lidmi nestydí? Je mi hlavně líto těch,co třeba to nedělají schválně,například Scarlett Johansson.Hackeři jsou na zabití!

Rozhovor pro Joy

3. října 2011 v 15:42 | Gigi |  Interviews

Pracujete na filmech v úplně různých žanrech.Jaký je pro Vás nejpohodlnější?
Žádný.Nechci,aby mi bylo pohodlno.Když je mi pohodlno,začínám se nudit.To se týka všeho,co já dělám.Vlastně u všeho v životě jsou dobré stránky a špatné,ale dobré stránky se já většinou nevšímám.Proto se mi nezdá natáčení filmu tak lehké.Jakmile se mi něco začíná dařit bez úsilí,ihned začínám ztrácet k tomu zájem.

Začala jste hrát ve filmech už hodně brzo.Kvůli čemu se Vám podařil tak úspěšný start?
Myslíte,že jsem neměla žádné problémy?Měla jsem jich plno,ale nechtěla jsem se o nich veřejně mluvit.Bylo toho ale mnoho.Tohle zažili i jiné herečky,je to velmi smutné.Třeba představte si takovou situaci:Na internet se dostaly fotografie slečny,která je na nich bez oblečení.Mnoho dívek v 16 let posílá svým klukům takové fotky-ale to konec světa není.
Když ale jsi slavná,je to úplně jinak.Jestli se takové fotografie dostanou na veřejnost,bude to katastrofa.Musíte být hodně opatrná,ve všem se kontrolovat,protože tisk jen čeká až se objeví nějaká pikantní historka.Nikoho nezajimají vyprávění,jak jsi hodná,všichni chtějí vytvořit skandální osobnost.Pro tisk je čím huř,tím líp.Když se někdo v 19 letech opil,nikdo se toho nevšimne-v tomto věku je to normální.Ale vy jste nucená pít doma,aby jste se nenatknula na paparazzi,20 let tomu by tato situace byla jiná.

FWB Bloopers

1. října 2011 v 16:23 | Gigi |  Videos
Mám pro Vás úžasné video,které mě hrozně pobavilo.Jsou to vlastně různé přeřeky Mily a ostatních herců ve FWB.Snad se pobavíte stejně jako já.