Leden 2012

Novou módní tváří Dioru je Mila!

17. ledna 2012 v 15:18 | Gigi |  News
Herečka Mila Kunis, jež se narodila na Ukrajině, pomalu ale jistě dobývá Hollywood již od roku 1998. Nyní postoupila na první metu, stala se tváří módní značky Dior.Mila Kunis se tak zařadila mezi hvězdy, jako je Charlize Theron, Natalie Portman nebo Marion Cottilard. Svou první práci pro Dior si již odbyla. Před fotografem Mikaelem Janssonem zapózovala s kolekcí kabelek na jaro/léto 2012.

"Mila Kunis je velmi talentovaná mladá herečka. Ztělesňuje skutečnou moderní ženu. Její výkon ve filmu Černá labuť byl opravdu pozoruhodný," uvedla generální manažerka Dioru Delphine Arnault.

"Jsem nadšená, že pracuji pro Dior. Tato značka je v mnoha ohledech ikonická. Definuje módu, eleganci a sofistikovanost," řekla o nové spolupráci herečka, která zazářila ve filmech jako jsou Kniha přežití nebo Kamarád taky rád z loňského roku. Její kariéru odstartovala role Jackie Burkhart v sitcomu Zlatá sedmdesátá.
Můj názor: Jsem moc ráda,že zrovna Milu vybrali,jako novou tvář značky Dior!

Portman a Kunis v reklamě: které to sluší víc?

17. ledna 2012 v 15:16 | Gigi |  News
Osmadvacetiletá herečka Mila Kunisová je tváří módního domu Dior pro letošní rok. Je tak už druhou kráskou z filmu Černá labuť, která propaguje tuto značku. Její kolegyně, třicetiletá Natalie Portmanová propagovala parfém Miss Dior Chérie už loni v březnu.
"Mila Kunisová je velmi talentovaná mladá herečka, je ztělesněním skutečné moderní ženy. Její výkon v Černé labuti byl pozoruhodný. Je velmi nadaná," vysvětlila zástupkyně generálního ředitele Dior Delphine Arnaultová, proč si vybrali právě tuto tmavovlásku s ukrajinskými kořeny.
"V běžném životě nenosím moc ženských kousků, ale na červeném koberci se ráda cítím žensky," řekla pro magazín Womens Wear Daily herečka, podle které jsou šaty od Diora sofistikované, ženské a nádherné.
Zdroj
http://i.idnes.cz/12/012/cl6/ZAR406a26_nataliemila_bmp.jpg Můj názor: Mě se víc líbí samozřejmě Mila.Je tu elegantní a prostě perfektní!A co si myslíte vy?