Interviews

VIDEO || Jimmy Kimmel Live

11. června 2014 v 14:41 | Elle
Mám tu pre vás tri krátke videá z Jimmy Kimmel Live. Oplatí sa pozrieť a čoskoro sa môžme tešiť na celý rozhovor v Jimmy Kimmel Live a fotky.

Rozhovor pro Joy

3. října 2011 v 15:42 | Gigi

Pracujete na filmech v úplně různých žanrech.Jaký je pro Vás nejpohodlnější?
Žádný.Nechci,aby mi bylo pohodlno.Když je mi pohodlno,začínám se nudit.To se týka všeho,co já dělám.Vlastně u všeho v životě jsou dobré stránky a špatné,ale dobré stránky se já většinou nevšímám.Proto se mi nezdá natáčení filmu tak lehké.Jakmile se mi něco začíná dařit bez úsilí,ihned začínám ztrácet k tomu zájem.

Začala jste hrát ve filmech už hodně brzo.Kvůli čemu se Vám podařil tak úspěšný start?
Myslíte,že jsem neměla žádné problémy?Měla jsem jich plno,ale nechtěla jsem se o nich veřejně mluvit.Bylo toho ale mnoho.Tohle zažili i jiné herečky,je to velmi smutné.Třeba představte si takovou situaci:Na internet se dostaly fotografie slečny,která je na nich bez oblečení.Mnoho dívek v 16 let posílá svým klukům takové fotky-ale to konec světa není.
Když ale jsi slavná,je to úplně jinak.Jestli se takové fotografie dostanou na veřejnost,bude to katastrofa.Musíte být hodně opatrná,ve všem se kontrolovat,protože tisk jen čeká až se objeví nějaká pikantní historka.Nikoho nezajimají vyprávění,jak jsi hodná,všichni chtějí vytvořit skandální osobnost.Pro tisk je čím huř,tím líp.Když se někdo v 19 letech opil,nikdo se toho nevšimne-v tomto věku je to normální.Ale vy jste nucená pít doma,aby jste se nenatknula na paparazzi,20 let tomu by tato situace byla jiná.

True or False (FWB)

4. září 2011 v 19:33 | Gigi
Jak víte,nedávno jsem přidala video,kde Mila a Justin odpovídali na otázky.Tak jsem všechny otázky speciálně pro vás vypsala.Chtěla jsem napsat i celé odpovědi,ale bohůžel jsem je nestihla.
Bydlí Mila v New Yorku?
Mila řekla ANO/Justin taky
Hraje Mila PC hru "World of Warcraft"?
Mila řekla ANO/Justin též
Objevila se Mila v 6 hudebních videí?
Mila řekla ANO/Justin NE
Narodil se Justin v LA?
Mila řekla ANO/Justin taky
Má rád Justin golf?
Mila řekla ANO/Justin též

Kdo tvrdí,že nemůže zhubnout,lže sám sobě!

29. srpna 2011 v 8:00 | Gigi
Herečka Mila Kunis (28) se divákům do paměti nepochybně vryla jako drzá baletka ve filmu Černá labuť. Kvůli roli musela i přesto, že byla hodně štíhlá už předtím, zhubnout. A teď tvrdí, že kdo říká, že mu shodit kila nejde, málo se snaží. Protože kdo opravdu chce, dokáže to.

Mila Kunis, která pochází z města Chernivtsi na Ukrajině, kvůli filmu zhubla devět kilogramů. Britskému magazínu Glamour se svěřila, že nejprve nevěřila, že to dokáže.
"Nemyslím si, že bych si někdy plně uvědomovala, čeho je schopné lidské tělo. Byla jsem neuvěřitelně, ale v tom dobrém slova smyslu, naivní. Věřím v tvrdou práci, vlastní pohon a sebeúctu. Jsem velký jedlík, miluji jídlo. Ale když lidé tvrdí, že nemůžou zhubnout, ne ne a ne, lžou! Tělo dokáže cokoli, stačí chtít," řekla nekompromisně herečka.

Krásná si nepřipadá

Mila teď slaví jeden úspěch za druhým. Kromě rolí se na ni ze všech stran valí i komplimenty, co se týče její nevšední krásy. Vyhrála například Svatý grál přitažlivosti v rámci Spike TV's Guy's Choice. Herečka ale takový humbuk nechápe. "Je to šílené. Myslím, že je to hysterie a že to všechny mé kamarády pobavilo. Jestli mě někdo považuje za atraktivní, díky Bohu, je to fantastické!" svěřila se.
A jak to dělá, že vypadá stále svěže, a ne unaveně? "Pohybuji se v průmyslu založeném na odmítnutí, negativitě a pádech. Lidé jsou odmítáni každý den, čistě na subjektivním názoru, zda jsou dobrá herečka, špatná herečka, hezká, ošklivá, tlustá, hubená. Musíte se na věci dívat pozitivně. Jinak jste na velmi tmavém místě," varovala Kunis.

Jak na Milu Kunis?Vtipkujte a máte šanci!

10. srpna 2011 v 11:14 | Gigi
Objevil se skvělý článek,jak na Milu Kunis.V článku se také objeví informace ohledně vztahu mezi Milou a Justinem.Chci ještě za článěk poděkovat K. a stránce Magos.cz.

Podle sedmadvacetileté herečky je humor úžasná vlastnost. Odpověděla tak na otázku v rozhovoru s British Glamour, které vlastnosti ji přijdou atraktivní. Mila na sebe také prozradila, že se jí líbí, když si člověk dokáže dělat srandu sám ze sebe. Dále má ráda satiru a sarkasmus.

"Justin je nesmírně vtipný člověk. Hodně jsme se na scéně zasmáli." Herečka ovšem zdůraznila, že pověsti o jejich vztahu nejsou pravdivé.

Scéna na jevišti při živém vysílání MTV Movie Awards může ovšem dokazovat opak. Mila ale nepřestává popírat a říká, že to byl nápad televize. "Myslím, že to bylo vtipné a lidi to pobavilo. Nic víc v tom nebylo."

Každopádně podle médií má teď Mila dost napilno. Dávají ji dohromady s kýmkoliv se objeví na veřejnosti. "Tím, že jsem svobodná, nemůžu být sama v pokoji s mužem, aniž by mě s ním další den média nedala dohromady." uvedla. Dělo se tak údajně celých šest měsíců po premiéře filmu Černá labuť.

Herečka si ale na všechnu tu pozornost nestěžuje. Přišlo ji docela vtipné, když ji televizní stanice Spike TV vyhlásila nejvíc sexy ženou. "Je to šílené, vůbec mi to vlastně nevadí a jsem za to ráda. Pokud někomu připadám atraktivní, bůh jim žehnej. Myslím, že je to fantastické.. Přátelé se mi za to ale smějí."
 
 

Reklama