News

Portman a Kunis v reklamě: které to sluší víc?

17. ledna 2012 v 15:16 | Gigi
Osmadvacetiletá herečka Mila Kunisová je tváří módního domu Dior pro letošní rok. Je tak už druhou kráskou z filmu Černá labuť, která propaguje tuto značku. Její kolegyně, třicetiletá Natalie Portmanová propagovala parfém Miss Dior Chérie už loni v březnu.
"Mila Kunisová je velmi talentovaná mladá herečka, je ztělesněním skutečné moderní ženy. Její výkon v Černé labuti byl pozoruhodný. Je velmi nadaná," vysvětlila zástupkyně generálního ředitele Dior Delphine Arnaultová, proč si vybrali právě tuto tmavovlásku s ukrajinskými kořeny.
"V běžném životě nenosím moc ženských kousků, ale na červeném koberci se ráda cítím žensky," řekla pro magazín Womens Wear Daily herečka, podle které jsou šaty od Diora sofistikované, ženské a nádherné.
Zdroj
http://i.idnes.cz/12/012/cl6/ZAR406a26_nataliemila_bmp.jpg Můj názor: Mě se víc líbí samozřejmě Mila.Je tu elegantní a prostě perfektní!A co si myslíte vy?

Good Vibes Nový díl

10. prosince 2011 v 9:19 | Gigi
Tak a máme tu nový díl s Milou.Celkém jsem si to video užila,protože je opravdu ulítlé.Musím říct,že se jim to povedlo.Poprvé jsem si myslela,že to už bude nějaká kravina,ale neni to tak špatný.Za video vděčím webu milakunisweb.org :)

Nový film TAR!

4. prosince 2011 v 14:28 | Gigi

Mila dostala nový projekt a to film Tar.Film je vlastně o básnikovi CK Williamsovi.Zatím víc informací o filmu nesdělili.V hlavní roli je James Franco a Michelle Williams,kteří budou taky spolupracovat s Milou ve filmu Čaroděj ze Země Oz,Jessica Chastain,kterou můžete znát z nového filmu Dluh a Bruce Campbell.Momentálně film se natáčí v Detroidu,kde také se bude natáčet i Oz.Premiéra filmu by se měla konat až přiští léto.Na film se hodně těším,protože filmy ve starém stylu opravdu zbožňuju,a když je tam Mila a Michelle,tak to bude stát za to.

20 Most beautiful actress

8. listopadu 2011 v 12:12 | Gigi

Mila se umístila na 7.místě v žebříčku 20 nejkrásnějších hereček.Mile moc gratuluju za její umístění a jen tak dál.Sice bych Milu dala trošku dopředu,ale to nic.Sedmé místo je taky dobré.Jinak na prvním místě se umístila Vanessa Hudgens,ikdyž nechápu proč.Vanessa mi nepříjde moc hezká,co se týče přirozené krásy,ale nic.

Scarlett si oddechla: Zatkli hackera,který jí ukradl nahé fotky

29. října 2011 v 15:10 | Gigi
Americká policie zadržela hackera, který se vloupal do e-mailových účtů desítek celebrit a vykrádal jim elektronickou poštu. Mezi jeho oběťmi byly i herečka Scarlett Johansson, které ukradl nahé fotky z mobilu, nebo herečka Mila Kunis a zpěvačka Christina Aguilera.Naštěstí osobní fotky Mily nikde nejsou zveřejněny.Podle informací fotky byly s Justinem Timberlakem.

Pětatřicetiletý Christopher Chaney začal vykrádat e-mailové účty loni na přelomu listopadu a prosince. Podle vyšetřovatelů se vždy vloupal do účtu a nastavil ho tak, že kopie každého přijatého e-mailu odešla do jeho schránky.

Chaney v uplynulých měsících nabídl na serverech zabývajících se celebritami ke zveřejnění některé fotografie, které z vykradených e-mailů získal. Na internetu se tak objevily například snímky Johansson nahoře bez a nějakou dobu kolovaly po společenských serverech, než byli jejich provozovatelé přinuceni je stáhnout.

Chaney byl obviněn z 26 případů nepovoleného přístupu do chráněného počítače a narušení soukromí. Státní zastupitelství zveřejnilo,že Chaneymu hrozí 121 let vězení.
Po tom incidentu Chaney prohlásil,že je to závislost a k tomu dodál i omluvu.Chaney řekl: "Vím, že asi šlo o nejhorší druh stalkingu, jaký kdo může zažít,ale omlouvám se".
Později se mladí lidé inspirovali fotkami Scarlett a začali se stejně fotit.Dokonce založili stránku scarlettjohanssoning.com,kde zveřejnili stejné fotografie.
Můj názor:Jsem ráda,že fotky Mily nikde nezveřejnili,ale zase je mi hrozně líto Scarlett,která je na tom nejhůř.Aspoň,že ho zatkli,ale zase 121 let je trochu moc.Nemyslím si,že krádež fotek je až moc velký čin,vždyt' ani za vraždu tolik nedávají.Snad si to rozmyslí,protože je to naprostá šílenost.

Mila je nominovaná na několik cen People's Choice Awards!

22. října 2011 v 7:27 | Gigi
Mila je už zase nominovaná na cenu People's Choice Awards,jako oblíbená komediální herečka,oblíbená filmová herečka a samotný film Kamarád taky rád.My asi už dobře víme,kdo ty ceny vyhraje,ale Mila má nemalou konkurenci,tak hodně štěstí Mile přeju.Jinak Mila nemá skoro žádné novinky a ani mě to tady nebaví.Končit sice nebudu,ale zkusím to tady ještě vydržet.Blog má skoro 1 a půl i když jsem články psala články jenom 8 měsícu,tak to nechci jen tak nechat.Omlouvám se hlavně SB,protože tu nic nepřibývá a nemáte kam psát komentáře a ani já v obíhaní nejsem moc aktivní.

Mila vyhrála cenu Scream Awards!

18. října 2011 v 18:25 | Gigi
Přináším skvělou zprávu!Mila vyhrála cenu Scream Awards.Bohůžel se zatim žádné fotky nejobjevily,ale budu se na něj těšit.Jinak se omlouvám za neaktivitu.Poslední dobou mě to tu nebaví,protože je právě málo novinek.Snad to přejde:)

Griffinovi Film a konec seriálu!

15. října 2011 v 11:05 | Gigi
Mám pro Vás špatnou a dobrou zprávu.První dobrá zpráva je,že bude nový film Griffinovi a špatná zpráva je,že bude konec seriálu.Je mi to hrozně líto,protože Griffinovi mám hrozně ráda.Konec seriálu také hrozí Simpsonovím,protože si nepodělili peníze.Jsou na zabití!Aspoň že bude ten film.Těším se a co vy?

Sesame Street with Mila - Iclude

15. října 2011 v 10:59 | Gigi

Mila byla napadena hackerem!

13. října 2011 v 20:19 | Gigi

Bohůžel Mila byla napadená hackerem!Naštěstí se fotky nedostaly na internet,protože Mila se na tom nechtěla nějak proslavit jako některé celebrity.Podle informací fotky byli soukromé s Justinem Timberlakem.Pokud Vás to zajimá,tak Mila tam nebyla nahá,což mě těší.Mám fakt radost,že se fotky na internet nedostaly,protože jinak by ten blog už ani nefungoval.A hlavně nechápu ty celebrity,co to dělají schválně a pak to svádějí na hackery.Copak se před těmi lidmi nestydí? Je mi hlavně líto těch,co třeba to nedělají schválně,například Scarlett Johansson.Hackeři jsou na zabití!
 
 

Reklama